Kavárna

v kresleNa netradičním místě jsme se pro Vás rozhodli otevřít kavárnu, v níž se budeme vracet k tradicím založenými našimi předky. Chceme se vrátit k již objevenému, ale mnohými z nás zapomenutému. Uplynulé roky nás "hýčkaly" v přebytku, co jsme chtěli, to jsme si mohli okamžitě koupit. Zlenivěli jsme a přestali dbát na kvalitu. Místo toho jsme se spokojili s polotovary a s náhražkami všeho druhu. Zkoušeli jste si někdy doma vyrobit vlastní marmeládu nebo povidla a připravit s nimi poctivý domácí desert? Takové pravé české kynuté buchty plněné domácími povidly?A což potom, když si je upečete v pohádkovém keramickém pekáčku? Když jsme tento postup poprvé vyzkoušeli my, pochopili jsme, v čem jsme v letech minulých, kdy jsme povidla kupovali v supermarketu, dělali chybu...Teprve buchty s domácími povidly nás vrátily do dob, kdy nám je přesně tímto způsobem připravovala naše babička. Teprve tyto buchty nám přichystaly ten pravý zážitek. 

Naše rodinná kavárna "V Křesle" Vás bude hýčkat jen samými poctivými domácími dobrotami, ať už půjde o originálně servírované pravé české buchty, koláčky či modernější dezerty. Příprava bude založena na výběru kvalitních čerstvých surovin z našeho regionu, v letních měsících pro Vás budeme s chutí a nadšením sbírat jahody, borůvky, rybíz, meruňky, maliny a zpracovávat z nich drobenkové koláče, domácí limonády a další speciality. Každý den na Vás bude čekat čerstvá várka dobrot (do vyprodání zásob). 

image 10Rodinná kavárna "V Křesle" je nekuřácká, pro naše nejmenší je připraven barevný dětský koutek plný zábavných aktivit. Pro zájemce je zdarma připraveno WIFI připojení. 

Rádi Vás přivítáme v našem útulném prostředí a budeme "útočit" na všechny smysly. Budeme spokojeni, když Vás uvidíme sedět v pohodlném křesle se šálkem lahodné kávy v ruce a užívat si ji v kombinaci s některou z našich dobrot. Naším cílem je připravit Vám zážitek, na který dlouho nezapomenete. 

Závěrem bychom chtěli poděkovat městu České Velenice za poskytnutí krásného prosvětleného prostoru. Děkujeme všem, kteří nás povzbudili v budování našeho snu. Děkujeme všem, kteří nám pomáhali s uvedením kavárny do provozu. Děkujeme!

Těšíme se na Vás.