O kávě

Při výběru kávy do naší rodinné kavárny "V Křesle" jsme se drželi hned několika kritérií: kvality a čerstvosti, intenzivní chuti kávy a v neposlední řadě také jedinečnosti. Káva Vescovi nejen, že předčila naše očekávání, ale svůj vysoký standard si drží po dlouhá léta a nepolevuje v něm. 

Pražírna G. Vescovi s.p.a. byla založena v roce 1927 v Padově, Ginem Vescovi, který byl dědečkem současného majitele. Firma si dodnes drží rodinnou tradici a s ní i velmi vysokou kvalitu produktů, které nesou její jméno. 

Naše rodinná kavárna lpí na kvalitě a poctivém zpracování surovin a nepochybujeme o tom, že káva Vescovi padne k našim s láskou pečeným domácím dobrotám jako ulitá. Nabídneme Vám postupně následující směsi: 

Grani d oro: směs sedmi druhů arabik, je to káva velmi vyvážená, a znalci kávy velmi pozitivně oceňována. Má plné tělo, čokoládovou chuť, nízkou kyselost a velmi nízký obsah kofeinu. 

Tip Bar: směr 80 % arabika, 20 % robusta. Tato káva je chuťově velmi plná, má krásné aroma.

Brasilia Cerrado dulce: 100 % arabika, v tomto případě jednodruhová. Je velmi vyvážená, s pevným tělem, příjemným aroma. Lehce nahořklé až mandlové chuti.